Arama Motoru Reklamcılığı (SEM)

Google ADS

Google`ın, hem arama ağında hem de görüntülü reklam ağında yer alabileceğiniz birçok reklam ve kampanya modeli bulunmaktadır. Bu modellerden markanız için en efektif olanları uygulayıp kaliteli trafik ile satış/dönüşüm adetlerinizi arttırıyoruz.
  • Marka görünürlüğünüz, sıklığınız ile bilinirliğinizi arttırarak satın alma kararında etkili olan markanızın güven endeksini arttırıyoruz. 
  • Kullanıcıların maksimum geri dönüşü sağladığı motivasyonlar üzerinden çalıştırılan kurgular ile CTR değerlerinizi arttırarak trafiğinizi arttırıyoruz.
Video Reklamlar
Video reklamlar ile sınırlara bağlı kalmayın! Marka bilinirliğiniz artar Mesajınızı veya ürününüzü sınırlara bağlı kalmadan video ile anlatabilirsiniz Zengin görsel alan Özel videoları ve kanalları hedefleyebilir, buralarda videonuzu yayınlayabilirsiniz Herhangi bir videonuzu izleyen kullanıcılara video remarketing yapabilirsiniz Youtube kanalınızın etkileşimini artırabilirsiniz Uygun maliyetlere görüntüleme kazanabilirsiniz Videonuz üzerinden sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz.
Search Reklamlar
Arama ağı reklamları ile her zaman en üstte yer alın! Potansiyel müşterilere ihtiyaç anında (arama yaptığı anda) ulaşırsınız Organik sonuçların üstünde yer alır Rakip aramalarında reklam çıkabilirsiniz Organik sıralamanızın iyi olmadığı kelimelerde ilk sayfada görünürlük elde edersiniz Organik sonuçlarda iyi olsanız dahi reklamı tercih eden kitleyi kaçırmamış olursunuz
Sosyal Medya Reklamları
Sosyal medya reklamları, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, vb. paltformlarda search ve display olarak yapılabilmektedir.Marka bilinirliği, trafik reklamları ve kampanya dönemlerinde aktif olarak kullanılan reklam modelleridir. Performans reklamları ekibimiz sizlere en iyi sonucu sunmak için aralıksız çalışırlar.
Display Reklamlar (GDN)
Banner reklamlar ile hem trafiğinizi hem bilinirliğinizi maksimuma çıkarın! Marka bilinirliğiniz artar Görsel avantaj Sitenize daha uygun tıklama maliyetleri ile trafik çekersiniz İlgi alanı, site konusu, demografi vb hedeflemeler ile potansiyel müşterilerinize bannerlarınız gösterilir Özel yerleşimler ile özellikle yer almak istediğiniz sitelerde reklamınız yapılır.

Google ADS Danışmanlık Teklifi Alın

Mesajınız gönderildi.